piątek, 14 marca 2014

Pa. :*

Jutro zacznę pisać opowiadanie. (:
Będzie wymyślone przeze mnie, więc uprzedzam że NIE WOLNO KOPIOWAĆ.
Jeśli ktoś zauważy taki tekst na innym blogu prosze mnie zawiadomić!

A teraz życzę wam miłych snów moje kochane Neymarzetes & Neymarzitos <3

Dobranoc / Good Night / Boa noite. ♥

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz