Jutro zacznę pisać opowiadanie. (:
Będzie wymyślone przeze mnie, więc uprzedzam że NIE WOLNO KOPIOWAĆ.
Jeśli ktoś zauważy taki tekst na innym blogu prosze mnie zawiadomić!
A teraz życzę wam miłych snów moje kochane Neymarzetes & Neymarzitos <3
Dobranoc / Good Night / Boa noite. ♥
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz