"Que Deus nos abencoe e nos proteja" ~ Neymar da Silva Santos Junior. ♥
Jeszcze nigdy w życiu nie płakałam tak bardzo ze szczęścia...Chcę zobaczyć ich radość, uśmiechy na ich twarzach, łzy szczęścia spływające po ich polikach, gdy będą podnosić Puchar Świata. Niczego bardziej nie pragnę... Niech Bóg trzyma ich w swojej opiece. ♥
Kocham ich najmocniej na świecie! Za wiarę. Za niesamowicie ogromną miłość do ojczyzny. Za tę motywację, którą przekazują sobie nawzajem. Za to, że nie obwiniają się wzajemnie za błędy, tylko wspierają, gdy jest ciężko. ONI ZAWSZE BĘDĄ ZE SOBĄ I DLA SIEBIE...♥!
Julio. Najwspanialszy bramkarz!
Moi bohaterzy. Kocham mocno. ♥!!!
VAMOS BRASIL! ♥










Dodaj wreszcie rozdział a nie ;)
OdpowiedzUsuń